Konsultacje Feng Shui

Wybór konsultanta Feng Shui wiąże się często ze znacznym obciążeniem naszego budżetu, dlatego zły wybór może okazać się bolesny. Jest jeszcze coś innego, znacznie gorszego a mianowicie zamiast poprawy może nastąpić pogorszenie.

W dzisiejszym świecie reklamy i manipulacji można bardzo łatwo wpuścić się w przysłowiowe maliny. Tak samo sprawa ma się z gronem konsultantów w Polsce. Tak naprawdę, tych wartościowych, z solidnym przygotowaniem teoretyczno praktycznym, jest w naszym kraju zaledwie kilku. Kolorowe strony internetowe okraszone mnóstwem zagadkowych terminów i osiągnięć mogą przyprawić o zawrót głowy. Bardzo często w informacjach używana jest fikcja odnośnie uprawnień, dyplomów czy umiejętności.

Jedną z najlepszych szkól Feng Shui na świecie jest szkoła Mistrza Josepha Yu, mająca swoją siedzibę w Kanadzie w Toronto. Jednym z absolwentów jest znany Roel Hil czyli Heluo.

Również w Polsce ta szkoła ma swoich absolwentów i jednym z nich jest       Włodzimierz Buliński z wykształcenia inż informatyki, absolwent Politechniki Częstochowskiej. Od roku 2009 prowadzi firmę, która zajmuje się profesjonalnymi konsultacjami z zakresu Tradycyjnego Feng Shui, Ba Zi oraz I Ching. Swoje usługi wykonuje w całym kraju oraz poza jego granicami. Konsultacje Feng Shui można zamawiać telefonicznie lub za pośrednictwem  strony internetowej – www.fengshuiwlade.com

 

Copyright © 2011 – by wlade

Comments Closed