Seminarium Jerzego Zięby – Łódź 2015

W ostatnią sobotę mogłem się poczuć jak za dawnych studenckich czasów, a wszystko to za sprawą niezwykle ciekawego wykładu i seminarium Jerzego Zięby, czyli autora bestselerowej książki “Ukryte terapie”.

Łódzka hala Expo, zapełniła się po brzegi entuzjastami alternatywnych metod leczenia, którzy zebrali się, aby uczestniczyć w tym niesamowicie ciekawym kilkugodzinnym maratonie wiedzy. Moja obecność na tym wyjątkowym spotkaniu, wynikała nie tylko z moich zainteresowań tematem i chęcią osobistego poznania Pana Jerzego, ale również z potrzeby pogłębiania mojej wiedzy o chorobach, których niejednokrotnie poszukuję w wykresach Ba Zi moich klientów.

Spotkanie zaczęło się od wykładu wprowadzającego, który okazał się zaledwie małą rozgrzewką przed tym, co najlepsze, czyli interaktywnym seminarium, na którym można było zadawać pytania, i ja też miałem okazję zadać kilka swoich pytań. Pan Jerzy ma niesamowity sposób przekazywania wiedzy, z której mogły skorzystać osoby na różnym stopniu zaawansowania wiedzy medycznej. Wszystko to było okraszone w liczne anegdoty i autentyczne historie, które dodawały całej pikanterii temu spotkaniu. Na seminarium byli obecni również lekarze, którzy dzielili się spostrzeżeniami i wnioskami ze swoich praktyk, które to były świetnym uzupełnieniem przekazywanej wiedzy.
Podczas jednej z przerw miałem okazję uzyskać dedykację na niedawno zakupionej wb_jzksiążce a po skończonych zajęciach, które z uwagi na niekończące się pytania, wykroczyły poza wcześniej przyjęte ramy czasowe, udało mi się porozmawiać osobiście z Panem Jerzym. Miałem okazję zainteresować swojego rozmówcę metodami pracy, jakich używam podczas analizowania tak zwanych wykresów Ba Zi (Czterech Filarów Przeznaczenia ), czyli dziedziny chińskiej metafizyki, która zajmuje się tworzeniem tak zwanych wzorców energetycznych ludzi. Na ich podstawie, można określić również predyspozycje zdrowotne człowieka i przewidzieć ewentualne dysfunkcje organizmu w czasie przyszłym. Metody oparte na technice Ba Zi, mogą stanowić pożyteczne uzupełnienie w medycznym diagnozowaniu pacjentów.
Wszystkim serdecznie polecam wiedzę, jaką prezentuje Pan Jerzy Zięba, którą można zgłębiać z jego książki, na internetowych wykładach, lub na licznych spotkaniach, które organizuje.
Więcej informacji o Jerzym Ziębie i jego inicjatywach, znajdziecie na stronie – ukryteterapie.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii fengshui blog i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.