Wybory parlamentarne 2015 w mojej przepowiedni na październik.

W mojej październikowej prognozie poświeciłem wiele miejsca ważnemu wydarzeniu,

którym niewątpliwie były wybory parlamentarne w Polsce. Co istotne, ich wynik był zaskakujący dla wszystkich politycznych ekspertów, ponieważ pierwszy raz od wielu lat, sceną polityczną będzie samodzielnie rządziła jedna formacja polityczna.

Tym bardziej jestem mile zaskoczony, że większość z moich wyborczych przewidywań, które dokonałem na bazie interpretacji energii miesięcznych, znalazło swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

  • W swojej prognozie zwróciłem przede wszystkim uwagę na to, że energia wypadkowa miesiąca października wspiera poglądy konserwatywne, zatem związane z prawicowymi ugrupowaniami, jakim jest zwycięzca wyborów, czyli Prawo i Sprawiedliwość. Skorzystał na tym również ruch obywatelski Kukiz15, który zajął w wyborach trzecie miejsce. Właśnie to te ugrupowania postawiłem w roli zwycięzców i tak rzeczywiście się stało.
  • Pisałem również, że: “Oczekiwania obywateli będą teraz oscylować wokół potrzeby osiągnięcia stabilizacji i bezpieczeństwa, dlatego nawet ci, którzy nie mają poglądów konserwatywnych, wesprą idee takich ugrupowań.”
    Według analiz firmy sondażowej, którymi posługiwały się telewizje, rzeczywiście to zjawisko miało miejsce, ponieważ połowa wyborców, którzy w poprzednich wyborach głosowali na Platformę Obywatelską, oddało teraz swój głos na te dwie wyżej wspomniane ugrupowania.  Ponadto wyborcy zagłosowali na te ugrupowania, ponieważ uznali, że ich pogląd na temat nieprzyjmowania uchodźców, podniesie bezpieczeństwo i stabilizację w państwie.
  • Oczywiście sprawdziła się też kwestia “(nie)sprawdzalności” sondaży wyborczych, które nie pokryły się z wynikami wyborów.
  • Pisałem również: “Może też dojść do spektakularnych niespodzianek, gdzie pewne partie z długą tradycją, w ogóle nie wejdą do sejmu, a ich miejsce zajmie jakieś ugrupowanie antysystemowe.”
    Ta zapowiedź potwierdziła się w stosunku do Zjednoczonej Lewicy, której nieobecność w sejmie jest ogromną niespodzianką, komentowaną zresztą w całej Europie. Niewiele brakowało, aby moja powyższa zapowiedź sprawdziła się co do joty, ponieważ antysystemowej partii Korwin, zabrakło naprawdę niewiele do przekroczenia progu wyborczego.

Całą moją prognozę możecie przeczytać tutaj.

Buliński Włodzimierz

Ten wpis został opublikowany w kategorii fengshui blog i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.