Audycja o Feng Shui, czyli mój radiowy debiut w Polskim Radio.

W swojej rocznej prognozie na nowy chiński Rok Ziemnej Świni zapowiadałem, że będzie to rok silnie związany z mediami, o czym sam przekonałem się już pierwszego dnia tego roku, dostając propozycję wystąpienia w Warszawie w Polskim Radio – “Radio Dla Ciebie”.

Propozycję tę zawdzięczam redaktorowi programu “Między wschodem a zachodem”, Panu Jackowi Wanowi, dziennikarzowi, sinologowi, podróżnikowi i znawcy dalekiego wschodu, który co ciekawe, jest pół krwi Chińczykiem. Takim o to sposobem na antenie radia, ukazała się audycja o Feng Shui z moim udziałem.

Podczas audycji na żywo w Radio Dla Ciebie

Jako radiowy debiutant, nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać, tym bardziej, że audycja miała lecieć na żywo. Nie ukrywam, że trema była wielka, słysząc jeszcze w głośnikach na radiowym korytarzu, jak nas zapowiedział kończący swoją muzyczną audycję  Roman Rogowiecki, z którym chwilę później witaliśmy się wchodząc do studia.

Oczywiście wcześniej przygotowałem sobie jakiś plan tego, o czym będę chciał opowiedzieć, wszak podczas audycji na żywo można zgubić wątek, będąc do tego nieźle stremowanym, ale  przemiły prowadzący Jacek Wan tak specyficznie zaczął audycję, że odłożyłem notatki i poszliśmy na przysłowiowy żywioł. 😉

To był chyba strzał w dziesiątkę, ponieważ po kilku chwilach całkowicie zapomniałem, że jestem w radio, a godzinna audycja minęła jakby trwała kilka minut. Po zakończeniu, Pan Jacek stwierdził że ma niedosyt, bo tyle co rozkręciliśmy temat, a już trzeba było kończyć 😉

Z tego powodu, padła propozycja kontynuacji, więc być może za jakiś czas znów będę miał zaszczyt na falach radiowych opowiedzieć o Feng Shui i mojej pracy.

Jacek Wan i Włodzimierz Buliński

źródło RDC

Powyżej zapis audycji z moim udziałem w Radio Dla Ciebie, w audycji Jacka wana – “Miedzy wschodem a zachodem”.
Ten wpis został opublikowany w kategorii fengshui blog i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.