Szczególnie ważne wybory od wielu lat?

W przedwyborczych szrankach na słowa, z różnych stron, słyszeliśmy często takie określenie, że będą to “szczególnie ważne wybory od wielu lat”. Co mieli na myśli owi politycy, jest uzależnione od ich poglądów, a raczej od naczelnego przekazu ich partii, jednak tym się tutaj zajmować nie będziemy.
Dlaczego zatem o tym wspominam, i co ma z tym wspólnego Feng Shui, dowiesz się, poświęcając kilka chwil na przeczytanie poniższego tekstu.

Otóż według chińskiego kalendarza słonecznego, czas ma naturę pętli i składa się z pewnych cykli, które następując po sobie, mają zatoczyć czasowe koło, aby znów zacząć biec swoją wcześniejszą ścieżką. Wraz z owymi cyklami, zmienia się też energetyka czasu, która ma wpływ na wydarzenia, jakich doświadczamy. Cykle te mają również długofalowy wpływ na powodzenie danego miejsca na ziemi, czyniąc je bardziej lub mniej przyjaznym dla ludzi, a więc potencjał danego miejsca ma naturę dynamiczną i zależy również od czasu.
W Feng Shui położenie naturalnych gór oraz akwenów wodnych ma bardzo duże znaczenie i może bardzo silnie wspomagać miejsce, gdzie mieszkamy i pracujemy, ale również może działać odwrotnie, gdy nie współgra to z pewnymi zasadami.
Wchodząc w szczegóły, w Feng Shui podlegamy dwudziestoletnim okresom, które w korelacji z kierunkami geograficznymi i cechami otoczenia, mogą wpływać na to, jak budynki, ale i całe miasta, regiony czy państwa będą oddziaływać na życie ludzi, którzy tam mieszkają.


W tak zwanej teorii HOLY, gdy w kierunku HOLY 1 znajduje się góra, to ludzie tam mieszkający będą zdrowi, natomiast gdy w kierunku HOLY 0 znajdzie się woda, to ludzie będą bogaci.

Tak brzmi znaczenie tej zasady, tłumacząc ją ze starych źródeł. Oczywiście są to bardzo ogólne warunki, ponieważ powodzenie we wspomnianych aspektach zależy od wielu innych czynników, ale jest to dość istotny wyznacznik, który może uczynić dane miejsce szczęśliwszym dla ludzi.

Aktualny, czyli tak zwany ósmy okres dwudziestoletni, zaczął się roku 2004 i skończy się dokładnie 4 lutego 2024 roku, a jego prominentna energia 8 Gen pochodzi z północnego wschodu, zatem w aktualnym okresie dwudziestoletnim, kierunek północnego wschodu jest najszczęśliwszym dla ludzi kierunkiem i jest nazywany jako HOLY 1. Przeciwny kierunek, czyli południowy zachód, to tak zwany kierunek HOLY 0.

Wspomniałem wcześniej, że niebawem kończy się aktualny ósmy okres dwudziestoletni, a wiec po jego zakończeniu znajdziemy się w kolejnym, tym razem dziewiątym okresie, który potrwa od 2024 do 2044 roku i który będzie ostatnim w cyklu (cały cykl to 180 lat). Kolejny dziewiąty okres zaczyna się już 4 lutego 2024 roku i wtedy zmienią się priorytety energii w naszych domach czy firmach, ale według koncepcji HOLY, zmienią się też globalne energetyczne kryteria co do miejsc, w którym żyjemy.

W okresie dziewiątym, energią prominentną będzie energia 9 Li, która pochodzi z kierunku południowego, zatem południe będzie przez najbliższe dwadzieścia lat kierunkiem HOLY 1, i mając w tym kierunku w otoczeniu górę, ludzie będą mogli uzyskać wspomaganie dla ich zdrowia i wszystkich aspektów stricte ludzkich. Przeciwny kierunek, czyli północ, będzie kierunkiem HOLY 0, które może zapewnić bogactwo i powodzenie, gdy w tym kierunku znajdzie się woda.

Kierunki Holy 1 i Holy 0 dla Polski w 9 okresie.

Patrząc na mapę geograficzną naszego kraju, widzimy, że Polska idealnie wpasowuje się w wyżej wymienione kryteria teorii HOLY, ponieważ na południu mamy góry a na północy morze, zatem znajdziemy się w szczególnie pomyślnym położeniu, które zapewni nam silne wspomaganie energetyczne.

Czy zatem staniemy się swoistym “Tygrysem Europy”?

To wszystko zależy od tego, czy mądrze wykorzystamy najbliższe dwadzieścia lat, ale jedno jest pewne, że kolejna władza, wybrana przez nas w aktualnych wyborach, dostanie dodatkowe wspomaganie za sprawą energii miejsca, którym stanie się nasz kraj w nadchodzącym okresie 9.
O ile będzie to silna władza, to przy dobrych działaniach może ugrać bardzo wiele, a przy okazji umocnić się w rządzeniu na przyszłe lata, ale jeśli wyniki wyborów rozproszą statystyki i będzie problem ze skonstruowaniem silnego rządu lub silnych i zwartych koalicji, to rządzący skupią się jedynie na wzajemnych wojenkach, tracąc ten cenny czas, który mogli by poświęcić na reformy i rozwój kraju.
Jak widać, to rzeczywiście ważne wybory, ponieważ mogą wypromować na kolejne lata wygraną partię, a przy okazji napędzić rozwój dla Polski.

Pamiętajmy jednak, że nawet najlepsze Feng Shui to pewien potencjał, a czy go wykorzystamy, to już inna sprawa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii fengshui blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.